Niedawno mieliśmy okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Podczas spotkania „Letnie wibracje w kręgu stołu” goście wspólnie celebrowali początek sezonu letnich kolacji. Idea jest prosta – w świecie wszechobecnych ekranów, chcemy spotkać się na żywo i w pięknych okolicznościach przyrody, cieszyć się jedzeniem.
O kulinarną stronę wieczoru zadbała Tosia Kolo, przygotowując autorskie menu inspirowane ideą dzielenia się smakami i swobodnego biesiadowania. Twórczyni kulinarna skutecznie przekonuje, że zdrowe jedzenie może być pyszne, a jej profile w social mediach to nieustające źródło inspiracji.



