Kukbuk
Kukbuk

Lato przy wspólnym stole. Otwieramy sezon spotkań!

Kochamy lato za uczty pod gołym niebem, spotkania ze znajomymi i rozmowy do późnej nocy. To przecież właśnie wokół stołu rodzą się nowe znajomości i wspomnienia, do których wraca się długo po zakończeniu wieczoru.

Tekst: redakcja

Zdjęcia: materiały prasowe 

Ten artykuł przeczytasz w mniej niż 1 minutę!

Niedawno mieliśmy okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Podczas spotkania „Letnie wibracje w kręgu stołu” goście wspólnie celebrowali początek sezonu letnich kolacji. Idea jest prosta – w świecie wszechobecnych ekranów, chcemy spotkać się na żywo i w pięknych okolicznościach przyrody, cieszyć się jedzeniem.

O kulinarną stronę wieczoru zadbała Tosia Kolo, przygotowując autorskie menu inspirowane ideą dzielenia się smakami i swobodnego biesiadowania. Twórczyni kulinarna skutecznie przekonuje, że zdrowe jedzenie może być pyszne, a jej profile w social mediach to nieustające źródło inspiracji. 

Widać było to także w menu kolacji – na stole pojawiły się mini gofry cebulowe z awanturką z makreli i ogórkiem małosolnym, panzanella z kolorowymi pomidorami i bobem czy fasolka szparagowa z karmelizowanymi brzoskwiniami i pistacjową kruszonką. Było sezonowo, lekko i pysznie!

Swobodną atmosferę wydarzenia podkręcił Vienio, warszawski raper kochający jedzenie, który jako prowadzący wniósł do spotkania swoją charakterystyczną energię i charyzmę. Wieczór był okazją do celebrowania tego, co w lecie najcenniejsze – długich rozmów, niespiesznych chwil i spotkań, które budują relacje. Wszystko w wyjątkowej oprawie, sprzyjającej wspólnemu przeżywaniu kulinarnych doświadczeń.

Weź udział w konkursie i... wygraj zaproszenie na kolację!

To jednak dopiero początek letniego cyklu. Jeśli macie ochotę wziąć udział w podobnym wydarzeniu ze wspaniałymi smakołykami i fantastyczną atmosferą, już wkrótce nadarzy się okazja! Wystarczy wziąć udział w konkursie – nagroda to udział w kolacji, voucher na nocleg oraz karta przedpłacona.

 

Już 6 lipca kolejne spotkanie odbędzie się... na plaży. Przy zachodzie słońca i szumie fal znów będziemy ucztować, śmiać się i rozmawiać przy wspólnym stole. KUKBUK jest patronem medialnym wydarzenia. Pod linkiem możesz wziąć udział w konkursie i wygrać podwójne zaproszenie(link).

Sprawdź też:

Chcemy wiedzieć co lubisz

Wiesz, że im więcej lajkujesz, tym fajniejsze treści ci serwujemy?

Koszyk