Kukbuk
Kukbuk

Friends of Magnum na śniadaniu w Bułce przez Bibułkę

Kilka dni temu odbyło się wyjątkowe spotkanie „Friends of Magnum”, podczas którego marka Magnum wspólnie ze swoimi ambasadorami, przyjaciółmi marki oraz influencerami zainaugurowała nową współpracę z siecią restauracji Bułka przez Bibułkę.

Tekst: materiały prasowe

materiały prasowe

Ten artykuł przeczytasz w mniej niż 1 minutę!

Podczas śniadania zorganizowanego w jednej z warszawskich lokalizacji goście jako pierwsi mogli poznać menu Magnum, które od dziś dostępne jest we wszystkich sześciu lokalach Bułki przez Bibułkę. Do końca czerwca odwiedzający restauracje będą mogli spróbować wyjątkowych deserów lodowych inspirowanych kultową marką Magnum.

Spotkanie było okazją do wspólnego celebrowania początku letniego sezonu oraz kolejnego projektu realizowanego z gronem twórców i partnerów, którzy od lat współpracują z marką Magnum

materiały prasowe 

materiały prasowe 

materiały prasowe 

materiały prasowe 

materiały prasowe 

materiały prasowe 

materiały prasowe 

materiały prasowe 

materiały prasowe 

materiały prasowe 

Współpraca reklamowa z marką MAGNUM.

Sprawdź też:

Chcemy wiedzieć co lubisz

Wiesz, że im więcej lajkujesz, tym fajniejsze treści ci serwujemy?

Koszyk