Podczas śniadania zorganizowanego w jednej z warszawskich lokalizacji goście jako pierwsi mogli poznać menu Magnum, które od dziś dostępne jest we wszystkich sześciu lokalach Bułki przez Bibułkę. Do końca czerwca odwiedzający restauracje będą mogli spróbować wyjątkowych deserów lodowych inspirowanych kultową marką Magnum.
Spotkanie było okazją do wspólnego celebrowania początku letniego sezonu oraz kolejnego projektu realizowanego z gronem twórców i partnerów, którzy od lat współpracują z marką Magnum



